Przed komputerem spędzamy bardzo dużo czasu przez co jeszcze chętniej cieszymy się chwilami poza ekranem. Dopóki jednak przebywamy w sieci, naszą uwagę skupiają rzeczy nietuzinkowe lub praktyczne.

Dla młodszych pokoleń technologie są czymś naturalnym i już teraz dorastające pokolenia nie znają czasów bez Internetu.

Niezależnie czy traktujemy technologię jako narzędzie marketingu czy element rozrywki za pomocą wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości możemy łączyć oba światy.

Technologia video 360 pozwala na nagranie pełnej sfery obrazu tak, aby móc uchwycić całą przestrzeń z jej wnętrza i zanurzyć w nim odbiorcę. Oglądanie materiałów 360, zwłaszcza w trybie stereoskopowym, pozwala widzowi przenieść się zmysłem wzroku i słuchu do samego centrum akcji. To niesamowite doznanie!

Najlepiej z użyciem gogli VR!
Raz zebrany materiał szykujemy na wszystkie możliwe platformy, maksymalizując jego wykorzystanie.

Niezależnie od profilu Twojej działalności pomożemy Ci znaleźć adekwatne zastosowanie tej technologii – zaproponujemy scenariusz, odpowiednie efekty w postprodukcji, aby rezultat był informatywny, a jednocześnie atrakcyjny i/lub zaskakujący.

O przykładach co możemy dla Ciebie zrobić przeczytasz TUTAJ.

CAM3RA to projekt, który zrodził się w 3R Studio – lidera rozwiązań wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości.

3R Studio zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości interaktywnych rozwiązań 3D na potrzeby urządzeń mobilnych, stacjonarnych i VR, a także profesjonalnym modelowaniem grafik 3D.